Fundusz Stypendialny

im. Alojzego Gamonia

Fundusz Stypendialny

Fundusz Stypendialny

im. Alojzego Gamonia

Fundusz Stypendialny

Aktualności

Ogłoszenie o naborze wniosków stypendialnych (8 edycja)

Fundusz Stypendialny im. Alojzego Gamonia z siedzibą w Żorach ogłasza kolejną ósmą edycję naboru wniosków o przyznanie stypendiów, o które mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studenci uczelni wyższych na stałe mieszkający na terenie miasta Żory, dzielnicy Rowień-Folwarki lub miasta Orzesze, sołectwa Woszczyce lub miasta Orzesze, sołectwa Królówka.

Ogłoszenie o naborze wniosków stypendialnych (7 edycja)

Fundusz Stypendialny im. Alojzego Gamonia z siedzibą w Żorach ogłasza kolejną siódmą edycję naboru wniosków o przyznanie stypendiów, o które mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studenci uczelni wyższych na stałe mieszkający na terenie miasta Żory, dzielnicy Rowień-Folwarki lub miasta Orzesze, sołectwa Woszczyce lub miasta Orzesze, sołectwa Królówka.

Ogłoszenie o naborze wniosków stypendialnych (6 edycja)

Fundusz Stypendialny im. Alojzego Gamonia z siedzibą w Żorach ogłasza kolejną szóstą edycję naboru wniosków o przyznanie stypendiów, o które mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studenci uczelni wyższych na stałe mieszkający na terenie miasta Żory, dzielnicy Rowień-Folwarki lub miasta Orzesze, sołectwa Woszczyce lub miasta Orzesze, sołectwa Królówka.

Ogłoszenie o naborze wniosków stypendialnych (5 edycja)

Fundusz Stypendialny im. Alojzego Gamonia z siedzibą w Żorach ogłasza kolejną piątą edycję naboru wniosków o przyznanie stypendiów, o które mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studenci uczelni wyższych na stałe mieszkający na terenie miasta Żory dzielnicy Rowień-Folwarki lub miasta Orzesze sołectwa Woszczyce lub miasta Orzesze sołectwa Królówka.

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendiów ze środków Funduszu Stypendialnego im. Alojzego Gamonia

Fundusz Stypendialny im. Alojzego Gamonia z siedzibą w Żorach ogłasza kolejny – 4 edycja) nabór wniosków o przyznanie stypendiów, o które mogą  ubiegać się uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych  oraz studenci uczelni wyższych na stałe mieszkający na terenie miasta Żory dzielnicy Rowień-Folwarki lub miasta Orzesze sołectwa Woszczyce lub miasta Orzesze sołectwa Królówka.

Ogłoszenie o naborze wniosków stypendialnych (3 edycja)

Fundusz Stypendialny im. Alojzego Gamonia ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów, o które mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studenci uczelni wyższych na stałe mieszkający na terenie miasta Żory dzielnicy Rowień-Folwarki lub miasta Orzesze sołectwa Woszczyce lub miasta Orzesze sołectwa Królówka.

Ogłoszenie o naborze wniosków stypendialnych (2 edycja)

Fundusz Stypendialny im. Alojzego Gamonia ogłasza kolejny nabór wniosków o przyznanie stypendiów, o które mogą ubiegać się uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz studenci uczelni wyższych na stałe mieszkający na terenie miasta Żory dzielnicy Rowień-Folwarki lub miasta Orzesze sołectwa Woszczyce lub miasta Orzesze sołectwa Królówka.

Przejdź do góry

Stosujemy pliki cookies.

Więcej szczegółów